Chopina 24 to nasza nowa inwestycja deweloperska w centrum zielonego osiedla Arkońskiego. Oferujemy nowe mieszkania i lokale użytkowe na sprzedaż, w wielorodzinnym, dwuklatkowym budynku mieszkalno-usługowym. Budynek składa się z siedmiu kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. Wyposażony zostanie w dźwigi osobowe obsługujące wszystkie kondygnacje, począwszy od garażu.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 1 październik 2023 roku.

W budynku znajdą się 62 mieszkania, 2-, 3- oraz 4-pokojowe o powierzchni użytkowej od 39,02 m² do 86,45 m², z tego 2 mieszkania na parterze, a 60 mieszkań na pozostałych kondygnacjach. Na parterze zostanie oddanych do użytku 6 lokali użytkowych o powierzchni użytkowej od 48,46 m² do 141,80 m², doskonałych na siedziby kancelarii prawniczych, biur czy przychodnię lekarską.

W części podziemnej budynku będzie garaż wielostanowiskowy z 53 miejscami postojowymi, dwa pomieszczenia na wózki i rowery o łącznej powierzchni 88 m² oraz pomieszczenia techniczne. Możliwość parkowania samochodów uzupełniona zostanie parkingiem składającym się z 72 miejsc.

Bryła budynku, dzięki swojej prostocie i elegancji doskonale wpisuje się w otoczenie, stanowiąc przy tym ciekawy kontrast z tutejszą zabudową i zielenią. Ideą przewodnią dla kształtowania formy nowej zabudowy było stworzenie jednolitego charakteru architektonicznego osiedla z jednoczesnym wprowadzeniem nowoczesnych akcentów.

Nasze nowe mieszkania na sprzedaż przy ul. Chopina 24  polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy poszukują równowagi między dynamiką życia miejskiego a spokojem domowego zacisza. Będą one stanowić doskonałe miejsce do odpoczynku, znajdując się jednocześnie w bliskim sąsiedztwie sklepów, biur, przychodni, apteki, szkoły podstawowej,  komunikacji miejskiej, poczty oraz terenów leśnych.

Oferowane przez nas mieszkania deweloperskie zostaną wykonane z materiałów o wysokiej jakości i trwałości. W naszej nowej inwestycji będą zastosowane wyłącznie sprawdzone i trwałe rozwiązania.

Standard wykończenia

  • tynki gipsowe,
  • okna drewniane sosnowe 3 szybowe wyposażone w nawiewniki,
  • ciepło dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody zabezpieczone z sieci miejskiej,
  • drzwi wejściowe do mieszkań – antywyważeniowe,
  • dźwigi osobowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja inwestycji

Fryderyka Chopina 24, Szczecin, województwo zachodniopomorskie, Poland